Hakkımızda

Kuruluşumuzdan günümüze kadar, önce insan sonra refah diye idrak eden anlamlandıran, paylaşan ve geliştiren PİRAMİT MÜHENDİSLİK, yapmış olduğu tüm yatırımlarda gerek üretim hamlelerini birlikte yaptığı, gerekse üretimleriyle kendilerine hizmetler sunduğu insanı ve insan olmanın tekamülünü hep kendisine temel felsefe olarak görmüştür.

Bugün binlerce kişiye istihdam sağlayan PİRAMİT MÜHENDİSLİK, yapmış olduğu tüm ticari yatırımlarında sosyal sorumluluk bilincini ön planda tutmaktadır. Özellikle eğitim, sağlık ve çevre alanlarında sosyal sorumluluk yatırımlarını bilinçli bir şekilde ayrı bir yatırım kolu olarak, ticari yatırımları gibi planlayarak yerine getiren PİRAMİT MÜHENDİSLİK, yatırımlarını kendi öz kaynakları ve ülkesine ve insanına duyduğu sevgiyle sürdürmenin gayretindedir.

Şirketimiz personel hizmetleri alanında kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla vermek, sunduğu ve geliştirdiği hizmetlerle yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmak amacıyla kurulmuştur. Bu başarı ve gelişime ulaşmak için önceliğimiz nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz olacaktır.

İş birliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.