Hizmetlerimiz

temizlik_hizmetleri

Temizlik

Temizliğin misyonu, rekabet analyışından daha iyi hizmet üretmek ve sistemler geliştirmektir. Geliştirilen sistemler sonucu üretilen hizmetler bulunduğunuz ortamlarda sağlığınızı güvence altına alacaktır.

Bu sistemler, eğitimlerle desteklenerek yanlış ve hatalı temizlik yapılmasını engeller, maliyetin kontrol altına alınmasına yardımcı olur.

Şirketimiz uzmanı olduğu temizlik hizmetleri konusunda, her büyüklükteki işletmenin yaşam koşullarına ve beklentilerine uygun hizmet verir.

taik

Atık Toplama Hizmetleri

Atık türüne uygun konteynerlar ayrı araçlarla türüne göre ilgili tesise sevk edilerek işleme alınır. Ayrıştırma performansı bölgelere göre takip edilerek eğitimler tekrar edilir ve sürekli olarak iyileştime faaliyetleri gerçekleştirilir. Proje ihtiyaçları söz konusu ise uygun ön fiziksel işlemler belirlenebilir.(tambur elek, poşet açma ekipmanları). Atıklar sonrasında personel ile ayrıştırma için kabinlere sevk edilir ve bu alanda organik atık haricindeki tüm atıklar türlerine göre uygun bacalara atılarak arındırılır. Organik atık proses koşullarına devam ederken, ayrıştırılan geri kazanılabilir atıklar ambalaj atığı tesislerine sevk edilirken, olan tekstil, ağaç, ahşap, pvc, lastik ve geri kazanıma uygun olmayan polietilen grubu atıklar sıcak hava ile kurutulup öğütülerek yakıt amacıyla sanayi kuruluşlarına(çimento, cam) pazarlanabilmektedir.

peyzaj

Peyzaj Park Bahçe Düzenlemeleri


Yeşil alanların sulanması, çimlerin biçilip, yabani otların ayıklanması.

Peyzaj alanlarında mevsime uygun olarak bitki ve çiçeklerin dikilmesi.

Peyzaj alanlarının tüm bakımsal işlemlerinin yapılması.

Yeşil alanlar, otoparklar, çatı katları, merdivenler, sığınaklar gibi tüm ortak alanların ilaçlanması

kent-temizligi

Kent Temizliği


Atık toplama işini şehrin sokaklarında, yılda 365 gün hiç durmadan bayram ve genel tatil günlerinde bile ara vermeden gece ve gündüz olmak üzere üstün bir hizmet anlayışıyla, yapıyoruz.

Toplanan atıkları, istasyonlarımızda gereken iş sağlığı ve iş güvenliği tedbirlerini de alarak en hijyen yöntemlerle ayrıştırarak geri dönüşüm için hazır hale getiriyor ve ayrıştıma, presleme vb. işlemlere tabi tutarak ekonomik değere dönüştürüyoruz.

arac-kiralama

Araç Kiralama Hizmetleri


Hizmet kalitesini her şeyin üzerinde tutan bir çalışma ahlakına sahibiz. Profesyonel ekibimiz ile müşteri memnuniyetini esas alarak VIP hizmetlerimizi özenle gerçekleştiriyoruz. Yüksek teknolojiye sahip araç filosu ile sizler için güvenli, kaliteli ve konforlu bir yolculuğu garanti eder. İş sağlığı ve güvenliği alanında uzman güler yüzlü kadrosu ile mutlu bir seyahat deneyimi yaşamanız bizlerin öncelikli hedefidir. Lüks ve konforlu araçlarımızla keşfetmek istediğiniz yeni yerlere güvenle ve keyifle yolculuk ederken araç içi ikramlarımız, sizlere her an destek olmaya hazır güler yüzlü personelimiz ve profesyonel rehberlik hizmetimiz ile yolcularınız için yeni anlamlar katacaksınız.

dijital-acente

Turizm & Acente


Firmamız müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ön planda tutarak, çalıştığı her alanda kendini sürekli yenileyerek geliştirmeye devam etmektedir. Teknolojinin gelişimi doğrultusunda, çağın gereklerini yerine getirerek hizmet alanlarını geliştirmek, hizmet kalitesini, güvenirliliğini ve müşteri memnuniyetini yükseltmek firmamızın temel prensibidir. Yurtiçi ve yurtdışı turlar, otel rezervasyonları, uçak bileti, kongre, seminer, bayi toplantıları, fuar ve spor organizasyonları, öğrenci, personel ve turizm taşımacılığı, kurumsal filo kiralama, VIP transfer ve rent-a car, otelcilik ve inşaat & taahhüt alanlarında faaliyet gösteren firmamız deneyimli, güler yüzlü, çözüm üreten kendi branşında uzman personeliyle yeni ufukları sizlerle birlikte keşfetmekte ve gelişimine devam etmektedir.

cati bakim onarim

Bakım Onarım


Yapılacak belli boyutta tadilat işlerinde mimari projeleri çizmek, malzeme ve imalat detaylarını oluşturmak, geniş kapsamlı tadilatlarda yüklenici firmalar tarafından yapılan imalatların genel fenni usul ve esaslar ile kurum kalite standartları içinde kalarak yapılmasını sağlamak, tüm mahallerde yapılacak dar kapsamlı tadilatlarda alçıpan duvar imalatlarını gerçekleştirmek, tüm mahallerin alçı-boya tadilatlarını gerçekleştirmek, tüm mahallerde dar kapsamlı tadilatlarda seramik imalatlarıyla, mevcut kaplamalarda tamir ve tadilatları gerçekleştirmek, çatı, bodrum cephe vb. yapı elemanlarında yalıtım bakım onarımlarını gerçekleştirmek, etkinliklerde açık ve kapalı alanlarda stand vb. tefrişin montaj ve sökümünü gerçekleştirmek.

insaat-hizmetleri

İnşaat Hizmetleri


Başarılı ve etkin çalışma prensiplerimiz ile sahip olduğumuz tecrübe, firmamızı inşaat sektöründe haklı ve saygınlığa ulaştırmış, firmamızın seçkin ve güvenilir imaj ve markasının oluşmasını sağlamıştır.

Firmamız son yıllarda "Kentsel Dönüşüm" ve Lüks Konut Üretimi" projeleri üzerine yoğunlaşmaktadır. Önümüzdeki dönemlerde de kalitesine güvenilen, saygın ve sektöründe lider olmayı amaçlayan vizyonumuz ile çalışma alanlarımızı planlama ve başarılı şekilde deliştirmeyi hedeflemekteyiz.

managment

Yönetim


Yönetim, danışmanlık, temizlik, ilaçlama, güvenlik, resepsiyon, bakım ve onarım gibi hizmetlerden, sizler için gerekli olnaları belirleyerek tek bir merkezden kontrol sağlamaktayız. Haftalık, aylık ve yıllık çalışma programları hazırlayarak sizlere en verimli çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz.

Uzman ve deneyimli olan kadromuzla tesisinizdeki verimliliğin artması için ihtiyacınız olanı hızla belirliyoruz. Bulduğumuz çözümleri ise vakit kaybetmeden uygulamaya koyuyoruz.

Tek elden kontrol ettiğimiz Tesis Yönetimi ile yönetimle ilgili her türlü kaygıdan muaf olmanızı sağlıyoruz.

Organizasyonumuz deneyimli elemanlar tarafından yönetilmekte ve çözümlerimiz en az maliyet olacak şekilde hazırlanmaktadır.

yazilim

Ajans & Yazılım


Belge tarama ve arşivleme, iş akışı yönetimi ve otomasyon, raporlama, yüksel erişebilirlik (cluster), entegrasyon alanlarında uyguladığı strateji ile esnek, değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmektedir.

Geliştirdiğimiz bütün bu ürün ve hizmetlerimizin avantajlarının bilincinde olan firmamız, dengeli büyüme stratejisiyle müşteri memnuniyeti üzerine kurlu çalışma prensiplerinden taviz vermeden hedefleri doğrultusunda ilerlemekte, bu da bizlerin sektördeki konumunu günden güne güçlendirmektedir.

tekstil

Tekstil Hizmetleri


Tekstil sektöründe küresel pazarlarda güvenilir bir üretim ortağı olarak benimsenmesinin başlıca nedeni ürün ve hizmet kalitesi ile zamanında teslimatın ilke edinilmiş olmasına dayanmaktadır. Faaliyet gösterilen tüm alanlarda, çalışmalarının mutluluğundan alınan güç ile "en iyi arayan müşteriler" için vazgeçilmez olarak misyon olarak benimsenmiştir. Hizmetlerimizi kaliteli, dinamik ve yenilikçi bir biçimde sunarak müşterimizin beklentilerini en üst düzeyde yerine getirebilmek için kalite, dinamizm ve yenilikçilik ile bilinirliğimizi üst düzeye taşıyarak, sektörümüzde güvenilir bir tedarikçi ve sağladığımız çalışma ortamı ile çalışanlarımız için vazgeçilmez bir firma olmak hedeflerimizdeki ana kaynaktır.